Lapse: A Forgotten Future

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.2 MB
  • Version 1.6.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Cornago Stefano
2075 yılına gideceğiniz Lapse: A Forgotten Future mobil oyununu Android cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Lapse: A Forgotten Future mobil oyunu oyuncuları geleceğe götürüyor. 2075 yılında gerçekleşmiş olan bir kıyamet sonrasında dünyayı kurtuluşa ya da daha da yıkıma götürecek olacak bir ulusu yöneteceksiniz. Oyun size geniş bir dünya sunuyor. Geleceğe gitmek isterseniz oyunu Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz fakat oyun içi satın alımlar olacaktır. 

Parmağınızı sol ya da sağa kaydırmanız ile, başkanın dikkatine sunulacak olan farklı görevler ve sorunlar ile bu ulusun kaderine karar verebilecek ve bu konuda sert kararlar alacaksınız. Lider olmak hiç de sandığınız kadar kolay değildir. Bu sebeple dikkatinizi oyuna vermelisiniz. Gizemli bir şey, geleceğin tüm insanlığını derin bir karmaşaya maruz bırakarak; savaş, hastalık ve açlık gibi sürekli bir olay akışı oluşturdu.

Hiç kimse bunun nasıl başladığını hatırlamıyor gibi. Kimse gezegeni ilgilendiren garip olaylarla ilgili hiçbir şey bilmiyor gibi görünüyor ve kimse seni düşürmeye çalışırlarken neden her seferinde yükseldiğini açıklayamıyor. Bu yüzden dikkatli olun ve her kararı uzun uzun düşünün, çünkü hiçbir şey şans ile gerçekleşmez. Her bir olay, nihai zaferinize ulaşmanıza yardım edebilir, ancak aynı zamanda da başarısızlığınızın nedeni olabilir. Arkadaşlarınızı ve düşmanlarınızı iyi tanıyın. 

Daha Fazla Göster
Lapse: A Forgotten Future indir